17 paź 2019

Nie pogrążaj się! Tydzień przeciwko depresji klimatycznej. Mini-kurs mailowy.

Do stworzenia tego kursu zainspirowała mnie Lena, z którą tydzień temu byłam na kręgu mieszanym w intencji Ziemi. Dużo by opowiadać, bo wiele myśli i uczuć nam się wtedy wylało :-) Ale po spotkaniu przyszedł do mnie pomysł na ten kurs - może się to akurat coś dla ciebie?A zatem - być może jesteś osobą, która segreguje śmieci, uprawia pomidory na balkonie, chodzi boso po lesie, a może nawet masz swoje wielorazowe woreczki z firanki na zakupy 😊 Ale może, tak samo jak ja i Lena, czujesz że to za mało. Że to nie wystarcza. Co robić w tej pieprzonej sytuacji?

Od 28 października przez 7 dni będę ci mailowo wysyłała pomysły na konkretne działania, które możesz podjąć już teraz - indywidualnie lub grupowo. Nawet jeśli będzie to „tylko” internetowy kliktywizm  i podpisywanie petycji w sprawie ochrony środowiska. Wszystko po to, aby poprawić swoje poczucie sprawczości i wiary w to, że nasze działania mają sens.

Dla kogo jest ten kurs?
Dla wszystkich osób, które czują, że segregacja śmieci to za mało, a nie chcą pogrążyć się w depresji klimatycznej.
Czego potrzebujesz?
Internetu i dostępu do maila.
Ile to kosztuje?
Nie chcę od ciebie pieniędzy, tylko zaangażowania 😊 Ale pomyślałam, że super by było, gdybyś wpłacił/a darowiznę dla jednej z trzech zaproponowanych przeze mnie organizacji, które aktywnie działają na rzecz środowiska. Choćby 10 zł albo tyle, ile uznasz za stosowne.
Czy muszę ci podawać maila?
Nic nie musisz 😊 Ale kurs będzie prowadzony mailowo, więc no tego… A jeśli wyślesz mi skan lub prtscr z potwierdzeniem przelewu dla danej organizacji (swoje dane osobowe oczywiście możesz zamazać), to na koniec kursu dostaniesz ode mnie specjalny ekobonus.

Aha, to nie będzie jakiś superwyczesany kurs mailowy z dopieszczonymi PDFami (bo dopiero się tego uczę), za to obiecuję ci 7 mailowych pigułek ekoprozacu – przeciwko depresji klimatycznej.

To kto wskakuje na pokład?


2 komentarze:

Frajda pisze...

Właśnie dopiero teraz to przeczytałam. Przegapiłam i tyle. Jak było?

herbssolutionsbynature pisze...

Natural Treatment for Lipoma can get rid of lumps permanently and quickly. Herbal Supplement reduces the overgrowth of fatty tissue that usually grows on the neck and shoulders.