1 paź 2011

Zostań wege na 30 dni!

No, i mamy dziś Międzynarodowy Dzień Filcu, Światowy Dzień Wegetarianizmu, a nawet Międzynarodowy Dzień Lokatora. Ja już dziś swoje odfilcowałam, demonstrację przeciwko eksmisjom, w obronie sprzedanych lokatorów popieram całym sercem, a co do święta wegetarianizmu, to uświadomiłam sobie, że niedawno stuknęło mi 20 lat niejedzenia mięsa, z czego bardzo się cieszę :-)
W portalu Dzieci są ważne zamieszczono kolorowankę, która może być pretekstem, aby porozmawiać z dziećmi o tym, że zwierzęta też czują i wcale nie trzeba ich jeść, żeby być zdrowym i szczęśliwym :-)
A może chcecie wziąć udział w akcji Vivy - Zostań wege na 30 dni ?

"Dzięki naszej nowej kampanii codziennie będziesz otrzymywał na skrzynkę pocztową maila z wszystkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi wegetarianizmu – przykładowym jadłospisem, ciekawostkami, poradami żywieniowymi i nie tylko! Stawiamy na szybką i skoncentrowaną wiedzę. Ułatwiamy start. Oferujemy również bezpłatne porady pod adresem 30dni@viva.org.pl
Nawet jeżeli nie chcesz rezygnować z mięsa – spróbuj! Pokażemy Ci, że wegetarianizm może być ciekawy, kolorowy i bogaty. Potraktuj to jako wyzwanie! Dla wszystkich, którzy wezmą udział w naszej kampanii i przez 30 dni zostaną wege czekają nagrody (ekologiczne kosmetyki i nie tylko)!

Napisz na 30dni@viva.org.pl. Zapisy zbieramy do 9 października!
http://www.zostanwege.pl/zostan-wege-na-30-dni/

Nie masz nic do stracenia!"

:-)


Brak komentarzy: