3 lut 2011

Porządki, czyli akcja recycling room

Robiąc porządki w swoich eko-zakładkach zajrzałam na dawno nieodwiedzaną stronę reused.pl. A stamtąd poniosło mnie do akcji Recycling Room. Blog już zdążył się przykurzyć (ostatni wpis prawie rok temu), więc akcja też już się pewnie skończyła, ale ile tam ciekawych pomysłów! I to polskich młodych projektantów, aż serce roście :-) Ponieważ jednak większość projektów opatrzonych jest zakazem publikacji i rozpowszechniania bez wiedzy i zgody autorów, więc napiszę tylko, że warto spojrzeć. Blog jest co prawda krótki, ale pełen inspiracji.
Jeszcze tylko w skrócie o akcji: "Wchodzisz przez kartonowe drzwi a tam wszystko z materiałów wtórnego użytku. Kreacja świata dla wielu ludzi pozornie niemożliwego. Wszystkiego można dotknąć i sprawdzić. Położyć się na kartonowym łóżku, usiąść na krześle z puszek. Chodź na chwile odejść od tego, co zwykle, popularne i powszechne. A może zaprojektować przyszłość? To właśnie RECYCLING ROOM.
Akcja RECYCLING ROOM jest akcją otwartą, skierowaną głównie do studentów. Chcemy sprowokować Was do działania, do stworzenia własnej propozycji przedmiotu z opakowań jednorazowego użytku."

 To kiedy następna edycja?

Brak komentarzy: