10 cze 2011

Wzięło mnie na gotowanie...

Nie wiem, czy lubicie przeglądać blogi kulinarne. Ja dotychczas ograniczałam się do starej dobrej Puszki z jej genialną wyszukiwarka po składnikach. Prenumeruję też bloga Śmierć kanapkom!!!.
Jednak od czasu akcji Weganizm - spróbujesz? prowadzonej przez stowarzyszenie Empatia moje wegeżycie zyskało zupełnie inny smak :-)

I wpadłam w sidła odwiedzania licznych blogów o jedzeniu. Jedzeniu wegetariańskim, wegańskim, wg Kuchni Pięciu Przemian, dla dzieci, bez cukru itp.
Serdecznie więc polecam wszystkim ciecierzycowo-marchewkową pastę do kanapek z bloga Am mniam, sos do spaghetti z Puszki, bigos z kapusty pekińskiej z Kuchni kuchni. Kusi mnie także zupa afrykańska z Więcej yofu! i kotleciki z buraków z bloga Widelecem po Azji.
A wy gdzie szukacie inspiracji kulinarnych? Podzielcie się :-)

2 komentarze:

mnemonique pisze...

odkąd sama prowadzę bloga z pogranicza kulinarnego znalazłam całą kopalnię przepisów w blogosferze. Co do wegetariańskich przepisów polecam jeszcze bloga
http://zielonystolik.blogspot.com/
i
http://cottien.blogspot.com/

Pozdrawiam
Monika

edysqa pisze...

Zapraszam również do siebie, mam sporo w bocznej szpalcie blogów wegańskich i wegetariańskich, no i mój też jest wege :-)

Pozdrawiam
Edyta