17 cze 2017

Jak naprawić... parasol

Wiadomo nie od dziś, że naprawianie to nowa czerń, choć ten hit sezonu dotrze do Polski pewnie za jakieś kilka lat. Są już pewne jaskółki tego trendu - np. Repair Cafe Piła, ale generalnie trzeba nam takich więcej.
Zaczynam więc nowy cykl "jak naprawić...?", przy czym bazować będę na wiedzy z internetów, bo sama w naprawianiu dopiero raczkuję. Ale od czegoś trzeba zacząć.
Na pierwszy ogień - parasol + instrukcja z www.instructables.com. Wygląda prosto - do naprawy wystarczy tylko kawałek giętkiego drutu.Jak zwykle warto zapoznać się także z komentarzami, bo w nich można znaleźć link do sklepu z parasolowym upcyklingiem .

Znalazłam też filmik z parasolniczką w roli głównej (gdybyś ktoś szukał dla siebie ścieżki zawodowej, to w ogóle polecam kanał YT "Pasjonaci TV"):
Przydałyby się takie zakłady w każdym mieście (na pewno są w W-wie i w Rzeszowie), ale skoro nie ma, to trzeba sobie radzić samemu.
Nie znalazłam instrukcji naprawiania po polsku (po angielsku tak), ale na YT jest pełno filmików instruktażowych tego typu, może się przydadzą (zwłaszcza w taki dzień jak dziś):Ewentualnie, jak macie swoje typy na naprawę parasoli (i nie tylko) - dajcie znać!

***
Inne wpisy parasolowe: tu

Brak komentarzy: