6 cze 2012

Konkursy na długi łikend

Z powodu wyjazdu na zlot wegedzieciaka ogłaszam kilkudniową przerwę na blogu, ale żebyście się nie nudzili podczas długiego łikendu - propozycje różnych konkursów (dla tych, co nie przeżywają Ełro i nie będą siedzieć w Strefie Kibica).

1. Na pierwszym miejscu przypominam oczywiście o konkursie Zielonych Dzieci. Przed wami do wykonania prosta praca plastyczna albo krótka zabawa w programem graficznym, naprawdę nic skomplikowanego :-) Czekam do 15 czerwca :-)

Zielone Dzieci

2. Jedzmy swoje z ogrodu! Konkurs dla studentów architektury krajobrazu i ogrodnictwa oraz uczniów szkół ogrodniczych i ogólnokształcących o profilu architektura krajobrazu i ogrodnictwo. Zadaniem jest zaprojektować ogródek jadalny. Do 18 czerwca! 3.Wrzuć butelkę PET do wyższego obiegu - konkurs Białowieskiego Parku Narodowego. Zadanie: przerobić butelkę PET na coś i wysłać do 20 czerwca pod wskazany adres. Nagrody jak zapowiadają organizatorzy skromne, ale wszystkie prace zostaną uwiecznione w internetowej galerii.

4. Puchar recyklingu - konkurs dla wszystkich, którzy mają pozwolenie na wywóz odpadów, czyli gminy, zakłady komunalne, szkoły, centra edukacji, parki narodowe, lasy i firmy, które dbają o środowisko. Do 30 czerwca.

5. Recykling w obiektywie - konkurs fotograficzny dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych :-) Zdjęcia można wysyłać do 30 września


c.d.n. a póki co miłej reszty tygodnia :-)

Brak komentarzy: