1 gru 2013

Wspieram to

Wczoraj rzuciły mi się w oczy aż trzy projekty z Polak Potrafi, które moim zdaniem warto wesprzeć, jak nie złotówką, to choćby ciepłą myślą.

Po pierwsze wspomniana już tu kiedyś pierwsza (i chyba jedyna) w Polsce bezgotówkowa kawiarnia potrzebuje kasy na opał (brakuje tylko 300zł). A zatem - dorzuć piątaka dla Cafe Fińska, bo szkoda by było, gdyby przestali działać, tak?

Po drugie dwie dziewczyny podróżujące dookoła świata, zostały w Afryce uprowadzone i okradzione z całych oszczędności. Na szczęście udało im się wyjść z opałów cało i zdrowo. W tej chwili są w Indiach i nadal marzą. Brakuje 4000zł, klik.

Po trzecie grupka przyjaciół utknęła w Norwegii, bo ich dom-samochód rozpadł się i bez kasy dalej nie pojedzie. Nie mają jak wrócić do domu, ale za piątaka przyślą ci zdjęcie zorzy polarnej ;-) Taka okazja może się nie powtórzyć :-P

No i po czwarte - mój ulubiony projekt, czyli Little Free Libraries w wersji polskiej. Czy się uda? Trudno powiedzieć, na razie słabiutko ich promocja wygląda, ale nie takie cuda crowdfunding już widział...
Więc jeśli chciał(a)byś, żeby takie urocze domki dla książek, typu weź książkę/zostaw książkę, powstały w naszym kraju, to dorzuć coś od siebie na wspieram.to.


Brak komentarzy: