25 lut 2014

Made my day

Zawsze cieszy, kiedy ktoś inny realizuje twój pomysł na biznes dużo lepiej , niż ty sam byś to zrobił/a.
Dlatego z dziką radością wypatrzyłam dziś informację, że jest firma, która produkuje czepki do pływania dla dreadziarzy :-)
Niszę tę odkryłam kilka lat temu udając się z Córką na zajęcia pływania dla niemowląt. Obsługa basenu kategorycznie zażądała, abym odziała swą głowę w czepek. A już wtedy dreadów miałam sporo i ledwie mieściły się pod chustką, czy pod czepkiem z lycry. I zapragnęłam wtedy czepka nieprzemakalnego, w którym mogłabym pływać do woli bez strachu, że mokre i ciężkie dready ściagną mnie na dno :-> I że będę je potem musiała cały dzień suszyć.
Długo szukałam w sklepach czepka w rozmiarze XXL, niestety bezskutecznie. Aż tu nagle takie cudo:
The Egghead soque™

Zachcianka dnia, jaram się :-)

PS. Dreadziarze - może jakieś wspólne zamówienie zrobimy? Żeby przesyłka ze Stanów taniej wyszła?

8 komentarzy:

ekocentryczka pisze...

Grunt to znaleźć niszę:)

Panna Basia pisze...

Jestem leworęczna. Niewiele praworęcznych osób zdaje sobie sprawę z tego, że miewam takie problemy, jak szafka dla praworęcznych, nóż dla praworęcznych, łyżka wazowa z dzióbkiem dla praworęcznych...Czepek dla dredziarzy sprawił, że dopiero zdałam sobie sprawę z tego, że można być taki problem, jak pływanie na basenie z dredami. Po raz w życiu poczułam się praworęczna, dzięki! :D

ekomania pisze...

Basia, z kolei ja nie mam pojęcia o dyskomforcie leworęcznych, więc też dzięki za uświadomienie :-)

Agacie. pisze...

ratujesz mi życie, od 2 lat szukam czepka. Jeżeli jeszcze nie zamówiłaś i szukasz kogoś do wspólnej przesyłki jestem chętna.

ekomania pisze...

Agacie - już mam, wykorzystałam kuzynkę ze Stanów :-) BTW czepek wydaje się dość łatwy do uszycia, musiałabyś tylko zdobyc skądś odpowiedni kawałek pianki neoprenowej (takiej jak w kostiumach płetwonurków). Nie wiem, gdzie się to kupuje, ale na pewno można. Jakby co, to wymiary czepka mogę podać (mam największy rozmiar).

Kacper Szeleszczyk pisze...

siemanko, podasz mi wymiary tego czepka? :D

Optymistka pisze...

Ja również poproszę o wymiary! :) I jak czepek się sprawuje? Dobrze się trzyma? Nie spada? Dready nie przemakają? :)

Optymistka pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.