21 lis 2011

Ekograty

Kolejny eko-konkurs :-) Tym razem ogłoszony przez serwis ekograty.pl.
"Zadanie jest łatwe, proste i przyjemne. Już teraz, nie wstając od komputera możesz online napisać swój własny, ekologiczny komiks. Uzupełnij dymki w gotowych scenkach, wpisując zabawne, pomysłowe i nietuzinkowe dialogi. Autorzy najciekawszych rozmów, wygrają bardzo atrakcyjne nagrody!
Komiks w wersji online oraz informacje o konkursie dostępne są tutaj.
Konkurs trwa do 31 grudnia 2011."
 Przy okazji zajrzyjcie także na stronę ekograty.pl/o-nas/, bo idea jest jak najbardziej słuszna i godna poparcia. Kampania polega na tym, że można za darmo, kurierem, wysłać zepsuty sprzęt elektryczny (drobne AGD i RTV do 10kg i elektronarzędzia) i zostanie on przekazany do recyklingu. Nie trzeba więc czekać na comiesięczną zbiórkę elektrośmieci organizowaną przez miasta i gminy, ani na dzień otwartego śmietniska, tylko można bezpiecznie pozbyć się niebezpiecznych odpadów nie wychodząc z domu. Moje pełne poparcie :-)
Akcję organizuje industria24 oraz zespół All Sounds Allowed, a dla tych, którzy wolą oglądać, niż czytać film promocyjny :-)

Zadanie jest łatwe, proste i przyjemne. Już teraz, nie wstając od komputera możesz online napisać swój własny, ekologiczny komiks. Uzupełnij dymki w gotowych scenkach, wpisując zabawne, pomysłowe i nietuzinkowe dialogi. Autorzy najciekawszych rozmów, wygrają bardzo atrakcyjne nagrody! Komiks w wersji online oraz informacje o konkursie dostępne są na stronie www.ekograty.pl/konkurs
Konkurs trwa do 31 grudnia 2011.
Popisujcie się!

Brak komentarzy: