30 lis 2011

Natoobe.pl - konkurs :-)

Najpierw kilka słów o Natoobe.pl . To nowy serwis, który ułatwi ekologiczne zakupy bezpośrednio od producentów. Ma też skupiać ludzi promujących naturalny styl życia i włączać się w proekologiczne akcje i działania.
Dzięki natoobe.pl można także zamówić ekologiczne paczki prezentowe złożone z produktów tradycyjnych i Fair Trade. Skorzystać można z gotowców albo samemu wybrać produkty, które mają znaleźć się w paczce. Myślę, że to fajna opcja dla firm, które chcą obdarować swoich pracowników lub szczególnych klientów :-)

Ale do rzeczy, czyli do konkursu.
Dla osób, które chcą przetestować jakość usług oferowanych przez natoobe, mam 3 kupony zniżkowe na pierwsze zakupy. Dziś, jutro i pojutrze będę zamieszczać po jednym zdjęciu, które już wcześniej pojawiały się na moim blogu. Waszym zadaniem jest znaleźć wpis, w którym to zdjęcie zaistniało po raz pierwszy na Ekomanii. Osoba, która pierwsza w komentarzu poda prawidłowo tytuł posta i swój e-mail, otrzyma bon na 50zł (który zresztą można zrealizować korzystając z Tygodnia Darmowej Dostawy).
Zapraszam do wspólnej zabawy :-)
Zdjęcie nr 1:
Hm? To już gdzieś było...
Jeśli do wieczora nie pojawi się prawidłowa odpowiedź, to będę podpowiadać, w jakim dziale (kategoriach) szukać :-)

3 komentarze:

nata pisze...

witam,to z: 19 wrz 2010
Puzzle na podwieczorek
czyli wysuszone arkusze owocowe do wycinania i oczywiście jedzenia,chyba smaczne :)
pozdrawiam

ekomania pisze...

kurczę, to było za proste:P
nata - podaj swój email :-)

nata pisze...

to było średnio proste - jednak czytanie kryminałów wyrabia 6 zmysł detektywa ;) pięknie dziękuję i powodzenia życzę innym
natalnia<>op.pl